Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Nie stój z boku, wstąp do GOK'u ! Drukuj Stworz PDF

Gminny Ośrodek Kultury w Stegnie promuje różnorodne formy działalności twórczej, artystycznej i kulturalnej. Przy GOK w Stegnie funkcjonują następujące sekcje i koła zainteresowań:

 

1. Zajęcia BEZPŁATNE

(zajęcia są bezpłatne wyłącznie dla mieszkańców Gminy Stegna. Pozostali - symboliczna odpłatność)

  •  KOŁO CERAMICZNE -  spotkanie organizacyjne oraz zapisy:

          na zajęcia w Stegnie - 04.10.2011 r. o godz. 15:00 (sala ceramiczna GOK)

          na zajęcia w Jantarze - 07.10.2011 r. o godz. 16:00 (świetlica)

  • ZAJĘCIA MUZYCZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - soboty, w godz.: 10:00 - 14:00, świetlica GOK w Stegnie

          Uczestnicy uczą się gry na instrumentach muzycznych (flet, keyboard, gitara).

Zajęcia prowadzi pan Andrzej Michalczuk.

  • ZAJĘCIA TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY - spotkanie organizacyjne oraz zapisy już w najbliższy piątek 30.09.2011r. o godz. 17:00 w Sali Widowiskowej GOK w Stegnie. Planujemy podzielić uczestników na dwie grupy wiekowe. Najmłodsi (dzieci od 4 - 7 lat) będą się uczyć rytmiki z elementami akrobatyki, natomiast starsi różnych odmian tańca (nowoczesny, hip - hop, jazz). Wszelkie szczegóły zostaną omówione na spotkaniu organizacyjnym.
  •  WARSZTATY ARTYSTYCZNE pt.: "Jak? Razem. Jak? Twórczo" zorganizowane przez Grupę nieformalną Twórcze Życie we współpracy ze Stowarzyszeniem Rozwoju Miejscowości Jantar - odbywać się będą we wtorki, o godz. 18:00 (świetlica GOK w Stegnie) w ramach projektu dofinansowanego ze środków Programu "Działaj Lokalnie VII" Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Loklanej Organizacji Grantowej Fundacji Pokolenia. Nabór uczestników został już zakończony.
  • ZAJĘCIA MUZYCZNE DLA DOROSŁYCH - planujemy utworzyć zespół wokalny. Przyjdź na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 18.10.2011 r., godz.: 16:00, w świetlicy GOK w Stegnie.Zainteresowanych prosimy o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stegnie. Zajęcia będzie prowadził pan Andrzej Kurpiewski.


2. Zajęcia ODPŁATNE

  • AEROBIK - zajęcia w poniedziałki i środy, o godz. 16:45, prowadzi pani Maria Dąbrowska (Sala Widowiskowa GOK w Stegnie)
  • ZAJĘCIA DLA DOROSŁYCH - prowadzone przez pana Radosława Natkańskiego (Teatr Tańca i Ruchu Pasja)

                                 wtorki i czwartki, 19:00 - 20:00    JOGA

                                                              20:00 - 21:00    ZAJĘCIA TANECZNE

Liczba wyświetleń: 651