Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

"Mister Camping" 2011 Drukuj Stworz PDF

Polska Federacja Campingu i Caravaningu poinformowała nas , że camping nr 180 w Stegnie zdobył II miejsce , a camping nr 159 "Camp" w Stegnie został wyróżniony w tegorocznej edycji na najlepszy camping w Polsce "Mister Camping".

Konkurs " Mister Camping", w którym udział biorą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu
i Caravaningu, organizowany jest rokrocznie od ponad 47 lat przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną.

W ramach konkursu oceniane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, oferowany produkt turystyczny, stan techniczny, czystość i estetyka obiektu, usługi świadczone na campingu oraz jakość obsługi turystów. Przy dokonywaniu oceny campingu uwzględniane były także opinie turystów krajowych i zagranicznych oraz oceny publikowane w mediach.

Obecność campingów nr 180 i nr 159 "Camp" w Stegnie już od wielu lat wśród laureatów konkursu " Mister Camp" świadczy o tym, że zachowują one nieprzerwalnie wysoki standard i cieszą się uznaniem wśród turystów, a także dowodzi dużego zaangażowania kierownictwa i pracowników tych campingów w pracę na rzecz utrzymania wysokiego standardu obiektów i najwyższej jakości usług na campingach.

Pragniemy serdecznie pogratulować naszym laureatom i życzymy aby w następnych edycjach tego konkursu uzyskiwali Państwo nadal najwyższe lokaty oraz cieszyli się uznaniem turystów krajowych jak i zagranicznych.

Liczba wyświetleń: 650