Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Konkurs plastyczny „Droga do Morza” Drukuj Stworz PDF

Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej uprzejmie informuję, iż organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży "Droga do Morza". Konkurs organizowany jest w ramach obchodów ustanowionego uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. z 16 września 2011 nr 87 poz. 905) Roku Janusza Korczaka. Zostanie także wpisany do oficjalnego kalendarza wydarzeń organizowanych w ramach Europejskiego Dnia Morza 2012, stanowiąc jeden z krajowych punktów obchodów tego święta. [źródło: Związek Miast i Gmin Morskich]

Konkurs plastyczny „Droga do Morza”

 

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej serdecznie zaprasza do udziału w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. „Droga do Morza”.


W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjów, a także podopieczni świetlic środowiskowych, ognisk wychowawczych i innych organizacji prowadzących pracę środowiskową na rzecz dzieci i młodzieży.


Celem konkursu jest zainteresowanie i przybliżenie dzieciom i młodzieży z całej Polski morskiego charakteru kraju, a także umożliwienie im zaprezentowania swojego talentu, rozwijania kreatywności, wrażliwości oraz wyobraźni plastycznej.


Konkurs jest organizowany w ramach obchodów ustanowionego uchwałą Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (M.P. z 16 września 2011 nr 87 poz. 905) Roku Janusza Korczaka. Zostanie także wpisany do oficjalnego kalendarza wydarzeń organizowanych w ramach Europejskiego Dnia Morza 2012, stanowiąc jeden z krajowych punktów obchodów tego święta.

Prace należy przesłać pocztą, z dopiskiem „Konkurs plastyczny” w terminie do 31 marca 2012 r. na adres Organizatora:

 

Ministerstwo Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej

Departament Transportu Morskiego i Bezpieczeństwa Żeglugi

ul. Chałubińskiego 4/6, 00-928 Warszawa

 

Ogłoszenie wyników: maj 2012 r.


Szczegółowe informacje na temat Konkursu znajdują się w Regulaminie (pobierz PDF)

Liczba wyświetleń: 1288