Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

40 - lecie Filii Bibliotecznej w Jantarze Drukuj Stworz PDF

Dnia 24.02.2012r. w Szkole Podstawowej w Jantarze odbyło się spotkanie z Wiolettą Piasecką, pisarką dla dzieci, występującą w roli wróżki. Spotkanie zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Stegnie, z okazji 40-lecia Filii Biblioteki w Jantarze.  Pani Wioletta wprowadziła zgromadzone dzieci, w bardzo interesujący sposób, do świata bajek i baśni. Było dużo emocji i radości.

Dziękujemy bardzo serdecznie pedagogom szkoły za świetne merytoryczne przygotowanie młodzieży. Atmosferę zabawy dopełniła doskonała aranżacja wnętrza, przygotowana przez szkołę. Spotkanie uświetniła swoją obecnością wójt Gminy Stegna pani Jolanta Kwiatkowska, która złożyła na ręce bibliotekarki Filii Biblioteki w Jantarze -  pani Marii Janowicz, gratulacje i kwiaty.

Naszym życzeniem byłoby, aby każde spotkanie autorskie odbywało się w tak miłej atmosferze i spotykało się z tak dużym zainteresowaniem.

Składamy serdecznie podziękowanie dyrekcji oraz gronu pedagogicznemu szkoły w Jantarze za bardzo miłe przyjęcie.

Zapraszamy na dalszy ciąg obchodów 40-lecia Filii w Jantarze w dniu 22.03.2012r. o godz. 17.00.: spotkanie dla dorosłych z Krystyną Śmigielską w Bibliotece w Jantarze.


Liczba wyświetleń: 1466