Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Komunikat końcowy nr 33/11/12 z Mistrzostw Powiatu Nowy Dwór Gd. w 4-boju LA Dziewcząt i Chłopców rocznik 1999 i młodsi rozegranych dnia 18.05.2012 r. w Drewnicy Drukuj Stworz PDF

Komunikat końcowy nr 33/11/12

z Mistrzostw Powiatu Nowy Dwór Gd. w 4-boju LA Dziewcząt i Chłopców  rocznik 1999 i młodsi  rozegranych  dnia  18.05.2012 r. w Drewnicy

 

 

Klasyfikacja końcowa

 

 

Dziewczęta:

I m-ce ZSP Drewnica                                                          

II m-ce  ZSP Marzęcino

III m-ce SP 1 Nowy Dwór Gd.

IV m-ce ZSP Tujsk                                         

 

 

 

Chłopcy:

I m-ce   SP 1 Nowy Dwór Gd.                                                            

 II m-ce ZSP Stegna

III m-ce ZSP Drewnica   

 

Awans do Finału Wojewódzkiego ( 23.05. w Chojnicach ) wywalczyły zespoły dziewcząt  z ZSP Drewnica i chłopców z SP 1 Nowy Dwór Gd..

 

 

 

Do wiadomości:                                                  Odpowiedzialny                  Opracowała

  1. Zainteresowane szkoły                        Lubomir Głowacki             Halina Grudka
  2. Starostwo Powiatowe
  3. ZW SZS w Gdańsku

4.   Prasa lokalna. 

 

WYNIKI   MISTRZOSTW   POWIATU   NOWY DWÓR  GDAŃSKI     W  CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM  DZIEWCZĄT   I  CHŁOPCÓW W  DNIU 18.05.12 R.   W  DREWNICY
DZIEWCZĘTA                                                              CHŁOPCY                                                                                                                                        60 m                                            
I Molenda Julia   (Drewnica)                          I. Noga Konrad  (SP 1 Nowy Dwór Gd,)  
II. Wiśniewska Klaudia         (Marzęcino)        II. Brac Piotr  (SP 1 Nowy Dwór Gd.)
III. Żarczyńska Aleksandra  (Marzęcino)             III. Dauter Jakub ( Stegna ) 

                                                      Skok w dal   

I. Molenda Julia ( Drewnica)                           I. Dauter Jakub ( Drewnica)
II. Modrzew Natalia (Drewnica)                   II. Brac Piotr (SP 1 Nowy Dwór Gd.)
III. Żaczyńska Aleksandra (Marzęcino) III. Noga Konrad ( SP 1 Nowy Dwór Gd.)

                                                    Piłeczka palantowa      

I. Szewczyk Olga ( SAP 1 Nowy Dwór Gd.)             I. Kiełczyński Dawid (Stegna)
II. Molenda Julia (Drewnica)                                     II. Wojtuń Natan (Stegna)
III. Modrzejewska Natalia (Drewnica)        III. Mendala Patryk ( SP 1 Nowy Dwór Gd.)

                 600 m                                                                                1000 m

I. Wiśniewska Klaudia (Marzęcino)                     I. Brac Piotr (SP 1 Nowy Dwór Gd.)
II. Molenda Julia  (Drewnica)                       II. Okrój Kamil (SP 1 Nowy Dwór Gd.)
III. Głowacka Sandra (Marzęcino)              III. Mendala Patryk (SP 1 Nowy Dwór Gd.)

                                                Organizator   Halina Grudka





Liczba wyświetleń: 1106