Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

"Lato z Radiem" zagra nad morzem..... Drukuj Stworz PDF

 

"Lato z Radiem" zagra nad morzem
W najbliższy weekend "Lato z Radiem" Programu 1 Polskiego Radia przenosi się nad Bałtyk. W sobotę, w letniej stolicy radiowej Jedynki - Stegnie, z jedynym koncertem na trasie wystąpi grupa Raz Dwa Trzy. Natomiast na niedzielne spotkanie ekipa i gwiazdy "Lata z Radiem" zapraszają do Kartuz. 
W Stegnie koncerty największej trasy koncertowej w Polsce, której organizatorem jest Program 1 Polskiego Radia, odbędą się 21 lipca na Placu przy ul. Jagiełły. Niewątpliwą gratką tego wieczoru będzie występ zespołu Raz Dwa Trzy, który na trasie "Lata z Radiem" zagra po raz pierwszy po dłuższej przerwie. Ponadto zagrają IRA i De Mono.
W Kartuzach - 22 lipca w Parku im. Solidarności wystąpią Ania Rusowicz, IRA oraz De Mono. Dla najmłodszych fanów radiowej Jedynki zagadkowe śledztwo przeprowadzą Detektyw Łodyga i Rybka Mini Mini, a publiczność do wspólnej zabawy porwą jak zwykle Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Start o godz. 16.00, wstęp wolny.
Koncerty "Lata z Radiem" to gwarancja świetnie spędzonego czasu - poza
występami gwiazd na uczestników czekają atrakcje dla całej rodziny: konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy, a na koniec pokaz sztucznych ogni.
"Lato z Radiem" ma także swoją strefę kibica, gdzie zarówno dzieci, jak
i dorośli mogą m.in. spróbować swoich sił w strzelaniu goli do 
specjalnej bramki mierzącej siłę kopnięcia piłki. Natomiast wszystkich
zafascynowanych magią radia już od godz. 16.00 Sława Bieńczycka zaprasza do studia plenerowego Jedynki, które zawsze usytuowane jest
miejscu koncertu.
W tym roku "Lato z Radiem" ma także własną telewizję - koncerty są emitowane "na żywo" w Internecie za pomocą aż 8 kamer. Wszystkich miłośników wakacyjnego tournée Jedynki zapraszamy na stronę
"Lata z Radiem". 
Przygotowania do weekendowych koncertów będzie można śledzić na bieżąco już od piątkowego "Popołudnia z Jedynką" na antenie
Programu 1.
 
Zdjęcia z koncertów oraz informacje prasowe nt. całej tegorocznej trasy
"Lata z Radiem" można pobrać za pośrednictwem strony:
Lato1122). 
Polskie Radio S.A. zezwala na bezpłatne wykorzystywanie zdjęć pod warunkiem spełnienia następujących zasad: 1. Zdjęcia zostaną wykorzystane wyłącznie w celach promocyjnych Polskiego Radia S.A. poprzez ich publikację w prasie codziennej, branżowej oraz innych specjalistycznych wydawnictwach oraz mediach elektronicznych. 2. Zdjęcia nie będą zniekształcone lub zmodyfikowane. 3. Zdjęcia nie zostaną wykorzystane do własnych celów marketingowych lub komercyjnych.

 

Liczba wyświetleń: 1790