Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

TESCO OGŁASZA KONKURS „ZDROWO NAJEDZENI” Drukuj Stworz PDF

Tesco dla Szkół – "Zdrowo Najedzeni" to filmowy konkurs dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którego tematem jest zdrowe i racjonalne odżywianie. Biorąc udział w konkursie Ty i Twoja szkoła możecie wygrać fantastyczne nagrody, ufundowane przez firmę Tesco Polska!

Konkurs Tesco dla Szkół - "Zdrowo Najedzeni" to połączenie sztuki filmowania z lekcją o zasadach zdrowego odżywiania i świadomego wybierania produktów.

Co zrobić, żeby wygrać?

•  Zbierzcie ekipę zdrowo najedzonych filmowców. Poproście jednego z nauczycieli, żeby został waszym opiekunem. Zespół może liczyć maksymalnie 30 osób, więc warto przekonać całą klasę do wspólnego filmowania.

•  Poznajcie zasady zdrowego i racjonalnego odżywiania. Skorzystajcie z przygotowanych dla Was poradników

•  Wspólnie nakręćcie maksymalnie 2-minutowy filmik dotyczący zdrowego żywienia – wykorzystajcie poznaną wiedzę w praktyce, popiszcie się pomysłowością i namówcie do zdrowego jedzenia innych!

•  Z pomocą opiekuna zgłoście filmik do konkursu do 8 listopada 2012 za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.tescodlaszkol.pl.

•  Promujcie filmik wśród sąsiadów i znajomych, aby zdobyć jak najwięcej głosów internautów. Im więcej osób zagłosuje na Wasz filmik, tym macie większą szansę na zdobycie nagród.

 

http://www.tescodlaszkol.pl/o-konkursie,1/

serdecznie zapraszamy

Liczba wyświetleń: 1161