Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Podsumowanie projektu "Fauna i flora Żuław i Mierzei Wiślanej" - FILM Drukuj Stworz PDF

Film został utworzony w związku z realizacją projektu pt.: "Fauna i flora Żuław i Mierzei Wiślanej",  w ramach programu „Działaj Lokalnie VII” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Pokolenia ze środków gminy Stegna i Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz w ramach realizacji zadania publicznego sfinansowanego przez Urząd Gminy Stegna.

Projekt realizowało Stowarzyszenie "Dajmy Dzieciom Szansę" wraz z partnerami: Gminnym Ośrodkiem Kultury w Stegnie, Gminną Biblioteką Publiczną w Stegnie oraz Stowarzyszeniem "KULTURALNI". 

Dziękujemy  Stowarzyszeniu Obserwatorów Ptaków Wędrownych DRAPOLICZ, Grupie Badawczej Ptaków Wodnych KULING, Parkowi Krajobrazowego Mierzeja Wiślana oraz Komendzie Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gd. za przeprowadzenie z dziećmi ciekawych prelekcji.

Dziękujemy także OSP w Drewnicy za przygotowanie pokazu strażackiego dla dzieci podczas I Powiatowego Festiwalu "Jesienne Inspiracje" w Chełmku Osadzie.

Uśmiechnięte buzie dzieci są dowodem na to, że współpraca pomiędzy różnymi instytucjami oraz organizacjami jest potrzebna i daje niesamowite efekty.

 

LINK do filmu:

http://www.youtube.com/watch?v=0Nf8iTF4lKs Liczba wyświetleń: 1188