Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Komunikat końcowy nr 16/12/13 z Otwartych Mistrzostw Gminy Stegna w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych rozegranych dnia 17.11.2012r. na basenie w Jantarze. Drukuj Stworz PDF

 

 

Szkoła Podstawowa

Dziewczęta rocznik 2002 i młodsze          

I m-ce       Zuzanna Chłebicka ZSP Stegna                      58,40        

II m-ce     Małgorzata Skwira  SP 1 Nowy Dwór Gd.       1:04,37       

III m-ce    Julia Szuta  SP Jantar                                       1:07,21                              

 IV m-ce    Daria Kolk ZSP Tujsk                                          1:13,98                         

V m-ce      Klaudia Cholewa SP 2  Nowy Dwór Gd.

VI m-ce    Martyna Stoop ZSP Drewnica                                 

 

Chłopcy rocznik 2002 i młodsi          

I m-ce        Damian Dywicki ZSP Drewnica                        58,59                    

II m-ce       Kacper Kozłowski SP Jantar                            1:01,00                  

III m-ce     Miłosz Ogrodowski  ZSP Stegna                      1:02,86               

IV m-ce      Mateusz Zylka SP 2 Nowy Dwór Gd.               1:04,60                           

V m-ce        Mateusz Szumielewicz ZSP Marzęcino                                                                 

 

Dziewczęta rocznik 2001 i młodsze          

I m-ce       Izabela Swat  ZS Krynica Morska                       40,87        

II m-ce     Martyna Ziętek   ZSP Stegna                               45,88      
III m-ce      Marta Dąbrowska SP 1 Nowy Dwór Gd.           48,20                            

IV m-ce     Christina Vanhoof  SP Jantar                              55,34

V m-ce      Martyna Rosikiewicz ZSP Drewnica

VI m-ce    Agata Kowalska SP 2 Nowy Dwór Gd.                                           

 

Chłopcy rocznik 2001 i młodsi          

I m-ce         Kamil Brzeziński ZSP Drewnica                            44,59   

II m-ce       Maciej Baranowski SP 2 Nowy Dwór Gd.             47,32                

III m-ce      Michał Kantorski ZSP Stegna                                51,15                           

IV m-ce      Alan Bejnarowicz SP Jantar                                  51,92                           

V m-ce      Bartłomiej Kropidłowski ZSP Tujsk                                                   

   

Dziewczęta rocznik 2000 i młodsze          

I m-ce       Wiktoria Filiks  ZS Krynica Morska                    40,66        

II m-ce     Roksana Bąkowska SP 1 Nowy Dwór Gd.          47,39      

III m-ce     Katarzyna Kuklińska  ZSP Stegna                     48,11                            

IV m-ce    Agata Nicgorska  SP Jantar                                 55,93

V m-ce      Milena Mitura ZSP Marzęcino

VI m-ce    Dominika Kujawa ZSP Kmiecin                                           

 

Chłopcy rocznik 2000 i młodsi          

I m-ce         Ian Canals  SP Jantar                                       44,51   

II m-ce       Sylwester Górnowicz  ZSP Stegna                  45,88                

III m-ce      Jacek Kreft  ZSP Tujsk                                       46,84                          

IV m-ce      Sebastian Grudzień ZSP Drewnica                 49,24                            

V m-ce       Kacper Typiński ZSP Marzęcino

VI m-ce     Piotr Pałubicki  SP 1 Nowy Dwór Gd.

VII m-ce    Kamil Janus ZSP Kmiecin                                                   

   

 

Gimnazjum

 

Dziewczęta rocznik 1999         

I m-ce       Emilia Danelska G Mikoszewo                                 38,44               

II m-ce      Magdalena Bojkowska GS Nowy Dwór Gd.          44,06

III m-ce     Agata Semkow G 1 Nowy Dwór Gd.                      45,34                            

IV m-ce     Karolina Brzuszczyńska ZSP Stegna                     46,04              

V m-ce       Klaudia Naszka ZSP Marzęcino                                                   

   

 

Chłopcy rocznik 1999          

I m-ce        Piotr Brac G 1 Nowy Dwór Gd.                            36,65                 

 II m-ce       Krzysztof Molenda G Mikoszewo                       42,32                    

 III m-ce    Karol Stępień ZSP Tujsk                                        48,56        

IV m-ce     Dominik Trzeciak GS Nowy Dwór Gd.                 49,22

V m-ce       Adrian Stolarz  ZSP Marzęcino                          

   

 

Dziewczęta rocznik 1998         

I m-ce        Dominika Brange  ZSP Stegna                                   45,88                       

II m-ce      Kamila Kasiewicz G Mikoszewo                                  56,00                    

III m-ce     Magdalena Krawczyk Gimn. 1 Nowy Dwór Gd.        56,30      

 

 

Chłopcy rocznik 1998          

I m-ce        Patryk Kowalski G 1 Nowy Dwór Gd.                    33,31                     

II m-ce      Adrian Cecki GS Nowy Dwór Gd.                            39,23           

III m-ce     Cezary Błachowski G Mikoszewo                          41,22             

IV m-ce      Tadeusz Małek  ZSP Tujsk                                      45,90                           

V m-ce       Łukasz Głowacki ZSP Marzęcino                                    

 

Dziewczęta rocznik 1997        

I m-ce        Małgorzata Rutkowska ZSP Stegna                     45,89

II m-ce      Aleksandra Przekopowicz G Mikoszewo             46,03

III m-ce     Sandra Karpińska G 1 Nowy Dwór Gd.                1:00,40

IV m-ce     Maja Rucińska ZSP Marzęcino                  

          

 

Chłopcy rocznik 1997          

I m-ce        Bartosz Zamorski G 1 Nowy Dwór Gd.                  36,05                       

II m-ce      Dominik Markowski G Mikoszewo                           36,28        

III m-ce     Adrian Kunowski ZSP Stegna                                 37,97             

 IV m-ce      Filip Dzioba GS Nowy Dwór Gd.                             39,22                           

 V m-ce       Michał Rocławski ZSP Tujsk                                   

 

   

 

Klasyfikacja generalna szkół podstawowych:
 

I miejsce ZSP Stegna

II miejsce SP Jantar

III miejsce ZSP Drewnica

IV miejsce SP 1 Nowy Dwór Gd.

V miejsce SP 2 Nowy Dwór Gd.

VI miejsce ZS Krynica Morska

VII miejsce ZSP Tujsk

VIII miejsce ZSP Marzęcino

IX miejsce ZSP Kmiecin

 

 

Klasyfikacja generalna szkół gimnazjalnych:
 

I miejsce Gimn. 1 Nowy Dwór Gd.

II miejsce Gimn. Mikoszewo

III miejsce ZSP Stegna

IV miejsce Gimn. Sport. Nowy Dwór Gd.

V miejsce ZSP Tujsk

VI miejsce ZSP Marzęcino

 

 

Do wiadomości:                                                                    Odpowiedzialny                

  1. Zainteresowane szkoły                                                 Lubomir Głowacki        
  2. Urząd Gminy Stegna
  3. ZW SZS w Gdańsku
  4. Prasa lokalna.

 

 

 

 

 

 

 





Liczba wyświetleń: 3266