Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

KONKURS PLASTYCZNY „ ALKOHOL- CHEMICZNA PUŁAPKA” Drukuj Stworz PDF

W dniu 20 listopada 2012r.  w Zespole SzkóÅ‚ w Stegnie odbyÅ‚o  siÄ™ podsumowanie gminnego konkursu plastycznego „Alkohol- chemiczna puÅ‚apka” w ramach realizacji Gminnego Programu Profilaktyki i RozwiÄ…zywania Problemów Alkoholowych w 2012r.

Konkurs stanowiÅ‚ element Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy UmysÅ‚”  i byÅ‚  jednoczeÅ›nie okazjÄ… do rozmowy z uczniami o skutkach spożywania alkoholu, zwÅ‚aszcza tego pochodzÄ…cego z niewiadomych źródeÅ‚.

 

Poniżej przedstawiamy listÄ™ uczniów nagrodzonych w konkursie:

 

Publiczne Gimnazjum w Mikoszewie:

  1. Arleta Sikora
  2. Agata Feretycka
  3. Michalina Kwiatkowska

 

Publiczne Gimnazjum w Mikoszewie – ognisko wychowawcze:

  1. Agata Pawłowska
  2. Kamila Kasiewicz
  3. Agata Zarzycka

 

Gimnazjum w Stegnie:

  1. Szymon Jackowski
  2. Alan Szydłowski
  3. Małgorzata Wiatr
  4. Kamil Suchodolski
  5. Gracjan Urban

 

Szkoła Podstawowa w Stegnie

  1. Julia Haftkowska
  2. Marta Zielińska
  3. Wiktoria Cieszyńska
  4. Jakub Urban
  5. Stefan Wyrzykowski

 

Przedszkole w Stegnie:

  1. Maria Schull
  2. Martyka Morawska
  3. Wojciech Piotrowski

 

Szkoła Podstawowa w Jantarze

  1. Christina Vanhoof
  2. Agata Nicgorska
  3. Martyna Malicka
  4. Jakub Ciach
  5. Jola Feretycka

 

Szkoła Podstawowa w Jantarze- ognisko wychowawcze:

  1. Martyna Malicka
  2. Karolina Stęplewska
  3. Julia Szuta

 

ZespóÅ‚ SzkóÅ‚ w Tujsku

  1. Grupa 5-latków „Motylki”
  2. Karina Jakubas
  3. Martyna Kołek

 

Szkoła Podstawowa w Tujsku

  1. Lena Borchard
  2. Weronika Małek
  3. Wanessa Kot
  4. Weronika Machula
  5. Milczanowska Laura

 

Gimnazjum w Tujsku:

  1. Dominika Jędo
  2. Mateusz KotaÅ›
  3. Patryk Miniewicz
  4. Barbara Ciesielka
  5. Angelika Wiśniewska

 

ZespóÅ‚ Szkolno-Przedszkolny w Drewnicy:

  1. Małgorzata Beniak
  2. Damian Dywicki
  3. Kacper Jurkiewicz
  4. Karolina Dywicka
  5. Martyna Stoop
  6. Aleksandra Dudek

 

Åšwietlica wiejska w Nowotnej:

  1. Jacek Kreft
  2. Kacper Lewandowski
  3. Zuzanna Pajkowska

 

Åšwietlica profilaktyczna w Stegnie:

  1. Patryk Zawodziński
  2. Artur Gutkowski
  3. Klaudia Jastrzębska

 

Åšwietlica socjoterapeutyczna w Tujsku:

  1. Kinga Ponikowska
  2. Kamil Ponikowski
  3. Justyna Narkiewicz

 

Åšwietlica wiejska w Bronowie:

  1. Oliwia Masłoń
  2. Joanna GogóÅ‚
  3. Klaudia Kwiecień

 

 

WSZYSTKIM  NAGRODZONYM  OSOBOM  GRATULUJEMY.

 

Serdeczne podziÄ™kowania skÅ‚adamy ZespoÅ‚owi  SzkóÅ‚ w Stegnie, a szczególnie

 Pani JOANNIE BANACH  za pomoc w organizacji konkursu .

 

Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik 10 2012-11-20 10:46:03 Suchewicz Ewa
załącznik 9 2012-11-20 10:45:51 Suchewicz Ewa
załącznik 8 2012-11-20 10:45:39 Suchewicz Ewa
załącznik 7 2012-11-20 10:45:28 Suchewicz Ewa
załącznik 6 2012-11-20 10:45:18 Suchewicz Ewa
załącznik 5 2012-11-20 10:45:05 Suchewicz Ewa
załącznik 4 2012-11-20 10:44:55 Suchewicz Ewa
załącznik 3 2012-11-20 10:44:43 Suchewicz Ewa
załącznik 2 2012-11-20 10:44:33 Suchewicz Ewa
załącznik 1 2012-11-20 10:44:23 Suchewicz Ewa




Liczba wyświetleń: 2854