Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Apel o pomoc dla pogorzelców Drukuj Stworz PDF

Wójt Gminy Stegna zwraca się z apelem o udzielenie pomocy dla 5-osobowej rodziny poszkodowanej w wyniku pożaru jaki miał miejsce w dniu 19 marca 2013 r. w miejscowości Stobiec. Pożar strawił dorobek całego życia rodziny. W jednej chwili zostali pozbawieni dachu nad głową, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku. Poszkodowani będą musieli wybudować nowy budynek mieszkalny.

 

Dlatego gorąco apeluję i proszę wszystkich, którzy chcą i mają możliwość przyjścia z pomocą poszkodowanym, zarówno w formie rzeczowej jak i finansowej, aby nie pozostali obojętni na los ludzi dotkniętych nieszczęściem.

 

Wsparcia w formie rzeczowej można udzielać po uprzednim skontaktowaniu się z Kierownikiem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Stegnie pod nr telefonu 55 247 82 86.

 

Pomoc finansowa może zostać przekazana na specjalnie utworzony rachunek bankowy w Banku Spółdzielczym w Stegnie nr  25 8308 0001 0000 0000 9000 6790.

 

Za wszelkie wsparcie udzielone w każdej formie, w imieniu osób oczekujących na pomoc, z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Liczba wyświetleń: 998