Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Internetowa ankieta dotycząca uatrakcyjnienia infrastruktury na plażach... Drukuj Stworz PDF

"Pragniemy poinformować, że Urząd Miejski w Gdańsku uruchomił internetową ankietę dotyczącą uatrakcyjnienia infrastruktury na plażach. Na podstawiezebranych opinii gdańskie kąpieliska już wkrótce wzbogacą się o zupełnienowe rozwiązania i elementy wyposażenia.
 
Gdańsk uruchamia w sezonie letnim 7 kąpielisk. Są one jednymi z najlepszychw Europie. Świadczą o tym przyznawane corocznie tytuły Błękitnej Flagi. Tojednak za mało, by spocząć na laurach. Miasto Gdańsk chce stale podnosićjakość usług na plażach, tak by byli z nich zadowoleni zarówno mieszkańcynaszego miasta, jak i turyści. W związku z tym przygotowaliśmy specjalnąankietę na temat jakości usług na kąpieliskach. Celem ankiety jest poznanieopinii i potrzeb mieszkańców i turystów na temat zagospodarowania gdańskichplaż. Zarekomendowane rozwiązania, przyjazne dla wszystkich użytkownikówplaż, zostaną rozpatrzone, a następne w miarę możliwości budżetowych miastawdrożone w życie.
Ankieta będzie aktywna przez najbliższe trzy tygodnie. Po jej zakończeniuprzeanalizujemy wyniki i przystąpimy do realizacji wybranych rozwiązań. 
Ankieta jest dostępna pod adresem:
http://plaze.badanie.net/
Zapraszamy do jej wypełniania!"
Katarzyna Malinowska
Gdański Obszar Metropolitalny

Liczba wyświetleń: 903