Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Warsztaty twórcze pt.: "Tańcowała igła z nitką" - galeria zdjęć Drukuj Stworz PDF

Warsztaty twórcze "Tańcowała igła z nitką" to projekt Stowarzyszenia "KULTURALNI" skierowany do osób dorosłych, mieszkańców trzech gmin powiatu nowodworskiego: Stegny, Sztutowa i Krynicy Morskiej. Zadanie publiczne jest współfinansowane przez Powiat Nowodworski.
 
Na pierwszych zajęciach uczestnicy poznali technikę koralikową - beading, za pomocą której tworzyli biżuterię (bransoletki, naszyjniki). Kolorystyka prac nawiązuje do morza, jako symbolu regionu Mierzei Wiślanej. Uczestnicy tworzą biżuterię w miłej i przyjaznej atmosferze, która sprzyja wymianie doświadczeń. W harmonogramie warsztatów zaplanowaliśmy także: "płaskie gąsienniczki" - czyli biżuterię koralikową robioną na szydełku, sutasz, filcowanie.
Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, dlatego zachęcamy do zapisywania się na listę rezerwową. Po zakończeniu realizaji zadania publicznego, zamierzamy kontynuować rozpoczęte działania i utworzyć nową grupę. Planujemy roszerzenie formuły warsztatów o nowe techniki, m.in.: pergamono, decoupage. Więcej informacji pod nr tel.: 515-246-047.





Liczba wyświetleń: 843