Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Konkurs „ Sołectw@ w sieci” Drukuj Stworz PDF

 

Do końca bieżącego miesiąca przyjmowane są zgłoszenia do konkursu „Sołectw@ w sieci”, który ma wyłonić najlepszą wiejską stronę internetową.

Konkurs organizowany przez:

Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów przy wsparciu  Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struka. Celem tej inicjatywy jest przeciwstawienie się wykluczeniu cyfrowemu, które grozi szczególnie na obszarach wiejskich. Dostęp do Internetu jest rozwiązaniem niewystarczającym, jeżeli nie pójdzie za tym zintegrowany program edukacyjny, a osoby uświadomione, czym jest Internet, nie będą miały dostępu do urządzeń, za pomocą których będą mogły z nich korzystać. Takim właśnie działaniem jest konkurs „Sołectw@ w sieci”, który poprzez promocję dobrych praktyk, będzie zachęcał liderów społeczności wiejskich do aktywizacji w cyberprzestrzeni.

Konkurs jest podzielony na 2 etapy: eliminacje i finał. Jury oceni strony internetowe pod kątem ich funkcjonalności, popularności oraz interaktywności z mieszkańcami polskiej wsi. Aby przystąpić do konkursu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać go do 31 marca 2013 r. Można też skorzystać z internetowego formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie konkursu: www.konkurs.kss.org.pl

Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród – w czerwcu 2013 r. Na zwycięzcę czeka laptop z opłaconym 12-miesięcznym Internetem.

pobierz Regulamin konkursu oraz Formularz zgłoszeniowy

Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik 2013-03-28 09:34:15 Referat Rozwoju i Inwestycji
załącznik 2013-03-28 09:33:39 Referat Rozwoju i Inwestycji
Liczba wyświetleń: 1083