Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Gimnazjaliści zdawali egzamin Drukuj Stworz PDF

90 uczniów III klas z 3. gimnazjów w naszej gminie przystąpiło w dniach 23-24 kwietnia 2013 r. do pisania egzaminu gimnazjalnego. We wtorek uczniowie pisali test z wiedzy humanistycznej, w środę z wiedzy matematyczno-przyrodniczej, a czwartek z języka obcego.


W naszej gminie najwięcej uczniów wybrało egzamin z języka angielskiego, a na drugim miejscu z języka niemieckiego. Egzamin z języka obcego był przeprowadzany na dwóch poziomach. Poziom podstawowy zdawali wszyscy uczniowie, a rozszerzony tylko ci, którzy w gimnazjum kontynuują naukę wybranego języka obcego rozpoczętą w szkole podstawowej.

 

Wszystko przebiegło zgodnie z procedurami. Każda szkoła spełniła warunki określone przepisami bhp i zapewniła piszącej młodzieży samodzielność pracy. Po zakończeniu każdej części egzaminu zakodowane prace zostały przy uczniach zapakowane w bezpieczne koperty i odebrane przez kurierów. Prace egzaminacyjne uczniów trafiły do Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych, gdzie będą sprawdzane przez specjalnie przygotowanych i przeszkolonych egzaminatorów oraz elektroniczne czytniki.

 

Na wyniki egzaminów przyjdzie nam poczekać do czerwca. Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników.

 

uczennica losuje miejsce

uczeń losuje miejsce

uczennica zajmuje miejsce

uczniowie oczekują na rozpoczęcie egzaminu z j. angielskiego

uczniowie oczekują na rozpoczęcie egzaminu z j. angielskiegouczniowie oczekują na rozpoczęcie egzaminu z j. angielskiego

Liczba wyświetleń: 1061