Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Komunikat końcowy nr 37/12/13 z Mistrzostw Powiatu Nowy Dwór Gd. w 4-boju LA Dziewcząt i Chłopców rocznik 1999 i młodsi rozegranych dnia 17.05.2013 r. w Drewnicy Drukuj Stworz PDF

 

Klasyfikacja końcowa

 

 

Dziewczęta:

I m-ce SP 1 Nowy Dwór Gd.                                                          

II m-ce  ZSP Drewnica

III m-ce SP 2 Nowy Dwór Gd.

IV m-ce ZSP Stegna                                         

 

 

 

Chłopcy:

I m-ce   ZSP Drewnica

II m-ce SP 1 Nowy Dwór Gd.                                                                                                                        

III m-ce ZS Ostaszewo

 IV m-ce SP1 Nowy Dwór Gd.                                                              

 V m-ce    ZSP Stegna

 

 

Awans do FinaÅ‚u Wojewódzkiego wywalczyÅ‚y zespoÅ‚y dziewczÄ…t  z SP 1 Nowy Dwór Gd. i chÅ‚opców z  ZSP Drewnica.

 

 

Do wiadomoÅ›ci:                                          Odpowiedzialny                  OpracowaÅ‚a

  1. Zainteresowane szkoÅ‚y                        Lubomir GÅ‚owacki             Halina Grudka
  2. Starostwo Powiatowe
  3. ZW SZS w Gdańsku

4.   Prasa lokalna.

 


KOMUNIKAT KOŃCOWY Z MISTRZOSTW  POWIATU  NOWY DWÓR GDAŃSKI W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZÄ„T  I CHŁOPCÓW W DNIU 17.05.2013 R. W DREWNICY

 

DZIEWCZĘTA

 

Klasyfikacja indywidualna:

 

Bieg 60m

I m-ce         Rosikiewicz Martyna          ZSP Drewnica

II m-ce€“        DÄ…browska Natalia              SP 2  Nowy Dwór Gd.

III m-ce      Parol Wiktoria                     SP 1 Nowy Dwór   Gd.

 

 

Skok w dal

I m-ce       Parol Wiktoria                 SP 1 Nowy Dwór Gd.

II m-ce€“      GÅ‚owacka Zosia              SP 1 Nowy Dwór Gd.

III m-ce€“     Borowska Aleksandra    ZSP Drewnica

 

Rzut piÅ‚eczkÄ… palantowÄ…         

I m-ce €“     ZwoliÅ„ska  Kamila          SP 2 Nowy Dwór Gd.

II m-ce      Owczarek Weronika     SP 2 Nowy Dwór Gd.  

III m-ce    Rosikiewicz Martyna     ZSP Drewnica

 

Bieg 600m

I m-ce€  Borowska Aleksandra      ZSP Drewnica

II m-ce€  Niemyska Beata             SP 1 Nowy Dwór Gd.

III m-ce€  Parol Wiktoria               SP 1 Nowy Dwór Gd.

 

 

CHŁOPCY

 

Klasyfikacja indywidualna:

 

Bieg 60m

I m-ce €“  MeÅ‚nicki Daniel                           ZSP Drewnica

II m-ce€“  Lewandowski Marceli                ZS Ostaszewo

III m-ce€“ Markiewicz Bartosz                   ZSP Drewnica

 

Skok w dal

I m-ce€“  Przydatek Dominik          SP 2 Nowy Dwór Gd.

II m-ce€“  Szwaczka Kacper          ZSP Drewnica

III m-ce€“ MeÅ‚nicki Daniel              ZSP Drewnica

 

 

Rzut piłeczką palantową

I m-ce€“ Przydatek Dominik          SP 2 Nowy Dwór Gd.

II m-ce€“ Górnowicz Sylwester      ZS Stegna

III m-ce€“ DÄ…browski Jakub           SP 1 Nowy Dwór Gd.

 

Bieg 1000m

I m-ce€“ Niemyjski Mateusz           SP 1 Nowy Dwór Gd.

II m-ce€“ Suma Mateusz                 ZSP Drewnica

III m-ce€“ Branach Tomasz            SP 1 Nowy Dwór Gd.

 

 

 

 

                                                                    Organizator: Halina Grudka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Liczba wyświetleń: 1240