Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Komunikat końcowy nr 38/12/13 z Mistrzostw Powiatu Nowy Dwór Gd. w Indywidualnej LA Dziewcząt i Chłopców rocznik 1997 i młodsi rozegranych dnia 18.05.2013r. w Drewnicy Drukuj Stworz PDF

 

                                           Dziewczęta                                                Chłopcy

100 m        I miejsce    Klaudia Szewczuk G Mikoszewo                Michał  Werner  G Mikoszewo

                 II miejsce   Wiktoria Nowak  G. Mikoszewo                 Dominik Szymanowski  G Mikoszewo 

                III miejsce   Aorelia Gawin  ZS Sztutowo                       Tomasz Gardynik ZSP Kmiecin 

 

300 m        I miejsce    Natalia Pawłowska  G Mikoszewo            Jakub Odoom  G Mikoszewo

                 II miejsce   Sabina Jurkowska GS Nowy Dwór      Piotr Brac  G 1 Nowy Dwór

                III miejsce   Barbara Cyrzan  G Mikoszewo                  Dominik Sulecki G Mikoszewo

 

 

600 m        I miejsce      Aleksandra Żarczyńska ZSP Marzęcino        Dominik Typiński ZSP Marzęcino                          

                 II miejsce      Ewelina Bajór  G 1 Nowy Dwór                   Michał Łyczak  GS Nowy Dwór  

                III miejsce      Aleksandra Kloc  GS Nowy Dwór                Michał Michalak G Mikoszewo

 

1000 m        I miejsce    Sandra Nowicka  G 1 Nowy Dwór             Łukasz Głowacki ZSP Marzecino

                 II miejsce      Paulina Parol  ZSP Tujsk                            Michał Deka ZSP Stegna

                III miejsce      Wiktoria Kieniksmann  ZSP Stegna           Aleksander Gola GS Nowy Dwor

 

 

2000 m     I miejsce                                                                                Tadeusz Małek  ZSP Tujsk

                 II miejsce                                                                                 Paweł Pielecki  GS Nowy Dwór

                III miejsce                                                                                 Patryk Dybiec ZSP Kmiecin

 

Skok w dal      I miejsce   Magdalena Pegza G Mikoszewo                   Patryk Bejynka ZSP Kmiecin

                      II miejsce       Julia Olenkiewicz  GS Nowy Dwór             Jakub Mularczyk GS Nowy Dwór

                     III miejsce      Małgorzata Wiatr  ZSP Stegna                      Dominik Markowski  G Mikoszewo

 

Pchnięcie kulą   I miejsce  Magdalena Pegza G Mikoszewo                Łukasz Laskowski  ZS Sztutowo

                 II miejsce          Aleksandra Przekopowicz  G Mikoszewo      Piotr Gębacz  GS Nowy Dwór

                III miejsce          Aleksandra Wybraniec  GS Nowy Dwór       Jakub Chojna  ZSP Tujsk

 

 

 4 x 100 m        I miejsce        G Mikoszewo                              G Mikoszewo  

                        II miejsce        G 1 Nowy Dwór                          ZSP Kmiecin                                                  

                        III miejsce      ZSP Marzęcino                            G S Nowy Dwor

 

 

Do wiadomości:                                                                                    Odpowiedzialny               

  1. Zainteresowane szkoły                                                               Lubomir Głowacki               
  2. Starostwo Powiatowe
  3. ZW SZS w Gdańsku

4.   Prasa lokalna. 

 





Liczba wyświetleń: 1282