Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Zakończenie Warsztatów twórczych pt.: "Tańcowała igła z nitką" - zdjęcia Drukuj Stworz PDF

 

W ubiegły poniedziałek, tj, 03.06.2013 r. w świetlicy GOK w Stegnie odbyło się uroczyste zakończenie Warsztatów twórczych pt.: "Tańcowała igła z nitką" organizowanych przez Stowarzyszenie "KULTURALNI". W spotkaniu wzięli udział uczestnicy zajęć, Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego - pani Barbara Ogrodowska oraz dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Stegnie - pani Izabela Grudniewska. Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania biżuterii, którą własnoręcznie wykonali podczas  warsztatów oraz wymiany doświadczeń i reflekcji.
Warsztaty twórcze trwały w okresie od 18 marca - 31 maja 2013 i odbywały się w świetlicy GOK w Stegnie oraz w Gminnej Bibliotece Publicznej w Stegnie.
Projekt "Tańcowała igła z nitką" skierowany był do pasjonatów rękodzieła, jak i osób, które chciały rozwijać swoje zdolności artystyczne i twórcze. W warsztatch wzięło udział 25 osób, mieszkańców trzech gmin powiatu nowodworskiego - Stegny, Sztutowa oraz Krynicy Morskiej.
Przedsięwzięcie nie doszłoby do skutku, gdyby nie dofinansowanie naszej inicjatywy przez Powiat Nowodworski w ramach realizacji zadania publicznego.

 

logo

Liczba wyświetleń: 1042