Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

XIV edycja Konkursu "Sposób na Sukces" Drukuj Stworz PDF

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie serdecznie zaprasza osoby fizyczne i prawne, podmioty gospodarcze, związki, stowarzyszenia, organizacje branżowe rolników, organizacje pozarządowe, samorządy gminne i powiatowe (z miejscowości do 20 tys. mieszkańców) do udziału w XIV edycji ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania przedsiębiorcze na obszarach wiejskich pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Uroczyste wręczenie nagród finalistom tegorocznej XIII edycji konkursu odbyło się w czerwcu br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie. Finaliści otrzymali listy gratulacyjne od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej, dyplomy i statuetki od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Wszyscy laureaci i wyróżnieni XIII edycji konkursu otrzymali też nagrody rzeczowe w postaci tabletów. Ponadto laureaci XIII edycji konkursu wezmą udział w nieodpłatnym wyjeździe studyjnym.

 

Szczegółowe zasady udziału w konkursie - regulamin wraz z kartą zgłoszenia uczestnictwa, a także dodatkowe informacje na temat konkursu zamieszczone są na stronie internetowej: www.cdr.gov.pl

 

Zgłoszenia do XIV edycji konkursu można nadsyłać do 15 października 2014 r.

 

Konkurs nie ma charakteru komercyjnego. Zgłaszający się do udziału nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest w ramach zadań statutowych przez Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie we współpracy z instytucjami i organizacjami; przedstawicielami mediów TVP Program 1 oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.

 

W przypadku pytań proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy.

Informacji udzielają pod nr tel. 022/729 66 34-38 wew. 116 i 140

Iwona Studniarek i Agnieszka Woszczek

 

Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik Plakat 2013-09-10 07:55:47 admin admin
załącznik Regulamin konkursu 2013-09-10 07:55:01 admin admin
załącznik Karta zgłoszenia uczestnictwa 2013-09-10 07:54:17 admin admin
Liczba wyświetleń: 913