Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Komunikat końcowy nr 14/13/14 z Otwartych Mistrzostw Gminy Stegna w Pływaniu Dziewcząt i Chłopców szkół podstawowych i gimnazjalnych rozegranych dnia 16.11.2013 r. na basenie w Jantarze. Drukuj Stworz PDF

Szkoła Podstawowa

DziewczÄ™ta rocznik 2003 i mÅ‚odsze          

I m-ce       Weronika Bando SP Jantar                                  59,25        

II m-ce     Kinga Furman ZS Stegna                                    1:08,44       

       III m-ce     Emilia Kibort ZSP Drewnica                              1:11,84                             

IV m-ce    Pola Godlewska SP 2 Nowy Dwór Gd.                1:19,95                                                          

 

ChÅ‚opcy rocznik 2003 i mÅ‚odsi          

I m-ce        Hubert Haftkowski  ZS Stegna                              46,66                    

II m-ce      Jakub Swat ZS Krynica Morska                            50,07                  

III m-ce     Kacper Pegza ZSP Drewnica                                 58,66               

       IV m-ce      Piotr Dragan SP Jantar                                       1:13,47                           

       V m-ce       Adam CieÅ›lak SP Lubieszewo

       VI m-ce    Daniel Krupa SP 2 Nowy Dwór Gd.

                                                                

DziewczÄ™ta rocznik 2002 i mÅ‚odsze          

I m-ce       Julia Szuta SP Jantar                                              49,33        

II m-ce     Zuzanna Chlebicka ZS Stegna                                52,66       

       III m-ce     Zofia GÅ‚owacka SP 1 Nowy Dwór Gd.                    57,10                             

IV m-ce    Daria Kolk ZSP Tujsk                                           1:03,39                         

V m-ce     Martyna Stoop ZSP Drewnica                                 

 

ChÅ‚opcy rocznik 2002 i mÅ‚odsi          

I m-ce        Damian Dywicki ZSP Drewnica                                         51,57                    

II m-ce       Kacper KozÅ‚owski SP Jantar                                             54,81                  

III m-ce     MiÅ‚osz Ogrodowski  ZS Stegna                                          58,16               

       IV m-ce      Sebastian BiaÅ‚kowski  SP 2 Nowy Dwór Gd.                  1:23,12                           

                                                                

DziewczÄ™ta rocznik 2001 i mÅ‚odsze          

I m-ce       Izabela Swat  ZS Krynica Morska                            38,12        

II m-ce     Martyna ZiÄ™tek   ZS Stegna                                       41,54      

       III m-ce      Martyna Rosikiewicz ZSP Drewnica                       45,69                             

IV m-ce    Maja Boćko SP 1 Nowy Dwór Gd.                             46,27

V m-ce      Zuzanna Wojtachnia  SP Jantar

VI m-ce    Karolina Nowakowska  SP 2 Nowy Dwór Gd.                                           

 

ChÅ‚opcy rocznik 2001 i mÅ‚odsi          

I m-ce         Kamil BrzeziÅ„ski ZSP Drewnica                                 38,40   

II m-ce       Maciej Baranowski SP 2 Nowy Dwór Gd.                   42,62                

III m-ce     Dominik Hinc  ZS Stegna                                              49,65                           

       IV m-ce      Alan Bejnarowicz SP Jantar                                          49,69                           

V m-ce      Tomasz DobrzyÅ„ski SP Lubieszewo

VI m-ce    Tomasz Branach SP 1 Nowy Dwór Gd.                                                  

   

 

 

 

 

 

Gimnazjum

 

DziewczÄ™ta rocznik 2000 i mÅ‚odsze          

I m-ce       Wiktoria Filiks  ZS Krynica Morska                     37,35        

II m-ce     Oliwia Sikora G 1 Nowy Dwór Gd.                         43,69      

       III m-ce     Katarzyna KukliÅ„ska  ZS Stegna                          48,12                            

IV m-ce    Patrycja WiÅ›niewska GS Nowy Dwór Gd.            48,72

V m-ce      Paulina Gryz G Mikoszewo                                           

 

ChÅ‚opcy rocznik 2000 i mÅ‚odsi          

I m-ce         Ian Canalis  SP Jantar                                          36,75   

II m-ce       MichaÅ‚ Kowalski G 1 Nowy Dwór Gd.                 42,57                

III m-ce      Sylwester Górnowicz ZS Stegna                          43,33                          

       IV m-ce      PaweÅ‚ Rutkowski GS Nowy Dwór Gd.                  45,46                                                               

   

 

DziewczÄ™ta rocznik 1999         

I m-ce       Emilia Danelska G Mikoszewo                                         37,50               

II m-ce      Olga Szewczyk  GS Nowy Dwór Gd.                              44,45

        III m-ce     Agata Semkow G 1 Nowy Dwór Gd.                              49,23                                                  

   

 

ChÅ‚opcy rocznik 1999          

I m-ce        Piotr Brac GS Nowy Dwór Gd.                                 35,96                 

       II m-ce       Cezary Majzel  G Mikoszewo                                   35,98                    

III m-ce    Kamil Okrój G 1 Nowy Dwór Gd.                            42,42        

       IV m-ce     Bartosz CieÅ›la ZS Stegna                                          56,61

    

 

DziewczÄ™ta rocznik 1998         

I m-ce        Michalina Grocholska   ZS Stegna                                            38,77                       

II m-ce      Magdalena Bojkowska GS Nowy Dwór Gd.                              44,76                     

III m-ce     Roksana BÄ…kowska G 1 Nowy Dwór Gd.                                  45,65

IV m-ce    Kamila Kasiewicz G Mikoszewo                                                 51,99      

 

 

ChÅ‚opcy rocznik 1998          

I m-ce        Patryk Kowalski G 1 Nowy Dwór Gd.                              30,82                     

II m-ce      BartÅ‚omiej Marzec ZS Stegna                                           32,47           

III m-ce     Adrian Cecki GS Nowy Dwór Gd.                                    35,62             

       IV m-ce      Cezary BÅ‚achowski G Mikoszewo                                     35,85                           

V m-ce       Tadeusz MaÅ‚ek ZSP Tujsk                                  

 

   

 

Klasyfikacja generalna szkóÅ‚ podstawowych:

I miejsce ZS Stegna

II miejsce ZSP Drewnica

III miejsce SP Jantar

IV miejsce SP 2 Nowy Dwór Gd.

V miejsce ZS Krynica Morska

VI miejsce SP 1 Nowy Dwór Gd.

VII miejsce SP Lubieszewo

VIII miejsce ZSP Tujsk

 

 

 

Klasyfikacja generalna szkóÅ‚ gimnazjalnych:

I miejsce Gimn. 1 Nowy Dwór Gd.

II miejsce Gimn. Sport. Nowy Dwór Gd.

III miejsce Gimn. Mikoszewo

IV miejsce ZS Stegna

V miejsce ZS Krynica Morska

VI miejsce ZSP Tujsk

 

 

Do wiadomoÅ›ci:                                                                    Odpowiedzialny                

  1. Zainteresowane szkoÅ‚y                                                 Lubomir GÅ‚owacki       
  2. UrzÄ…d Gminy Stegna
  3. ZW SZS w Gdańsku
  4. Prasa lokalna.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





Liczba wyświetleń: 2471