Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Bezpłatne seminarium „Dowiedz się więcej na temat rozwoju kompetencji pracowników i strategii rozwoju firmy” - 21 stycznia 2014 r. Drukuj Stworz PDF

Agencja Rozwoju Pomorza SA zaprasza do udziału w bezpłatnym seminarium "Rozwój kompetencji pracowników i strategii firmy" z udziałem ekspertów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania strategicznego. Seminarium odbędzie się 21 stycznia 2014 roku w godzinach 9.00-16.00 w Gdańskim Parku Naukowo - Technologicznym, przy ul. Trzy Lipy 3


Uczestnicy seminarium dowiedzą się m.in.: jak budować zaangażowanie wśród pracowników, co demotywuje pracowników i powoduje niechęć do pracy, jakie kompetencje wchodzą w skład kompetencji menadżerskich, jak można podnosić kompetencje pracowników, a także jak skutecznie i efektywnie oceniać pracowników oraz czy warto mieć strategię rozwoju firmy. 

Szczegółowy program dostępny jest pod linkiem: PROGRAM SEMINARIUM. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną unikalne narzędzia ułatwiające ocenę i rozwój kompetencji pracowników oraz identyfikowanie celów strategicznych firmy. Dla uczestników seminarium przewidziano możliwość ich nieodpłatnego udostępnienia po zakończeniu spotkania.

W seminarium mogą wziąć udział:

  • pracownicy i przedsiębiorcy mikro, małych i średnich firm: mających siedzibę na terenie woj. pomorskiego, nie posiadających formalnego planu rozwoju firmy, nie posiadających w swojej firmie specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi (HR). Pracownik musi posiadać stanowisko min. specjalisty
  • Pracownicy Instytucji Otoczenia Biznesu: posiadający staż pracy min. 1 roku, zatrudnieni w instytucji posiadającej siedzibę na terenie woj. pomorskiego.

 
Maksymalna liczba uczestników seminarium: 50 osób. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego on-line dostępnego pod linkiem: FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ON-LINE  Zgłoszenia przyjmowane są do 14 stycznia.

Potwierdzenia udziału w warsztatach zostaną przesłane do 16 stycznia. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

 

Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik Seminarium 21.01.14 program oraz profile prelegentów 2014-01-03 07:14:38 Tokarski Rafał
Liczba wyświetleń: 803