Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

IX Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, 29 maja 2014 r. w Gdyni Drukuj Stworz PDF

Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza do udziału w IX Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 29 maja 2014 roku w Pomorskim Parku Naukowo – Technologicznym w Gdyni.

 

Tematem przewodnim tegorocznej edycji będzie STRATEGIA. Planowanie strategiczne oraz nowe trendy w budowaniu strategii firm to główne wątki, które będą prezentowane podczas sesji plenarnej otwierającej Forum. W drugiej części o charakterze warsztatowym będą odbywać się równolegle cztery bloki tematyczne -  „Finanse Firm”, „Zmiana”, „HR” oraz „Ja jako Przedsiębiorca”. W ramach 12 seminariów, eksperci podzielą się swoimi doświadczeniami m.in. o tym jak zbudować efektywny zespół, jakich pracowników rekrutować, jaka jest rola HR w społecznie odpowiedzialnym zarządzaniu oraz  jak optymalizować procesy biznesowe czy zarządzać ryzykiem w firmie. Ponadto przygotowano dodatkowy   wykład  -  „Umiejętności Przydatne w Codziennych Relacjach Biznesowych”. Zainteresowani udziałem będą mogli dowiedzieć  się na czym polega  sztuka  wystąpień publicznych, jak przezwyciężyć opór wobec zmian oraz co to jest coachingowy styl zarządzania i jak wpływa na poprawę pracy zespołu.

Na Forum zaprezentowane zostaną również możliwości pozyskania dofinansowania z Funduszy Europejskich w latach 2014-2020 na rozwój firmy oraz na zakładanie działalności gospodarczej  dla  rozważających prowadzenie własnego biznesu. W trakcie imprezy swoją ofertę będą prezentować również organizacje wspierające rozwój przedsiębiorczości na Pomorzu.

 

Udział w forum jest bezpłatny.

 

Szczegółowe informacje i rejestracja on-line na www.forum.arp.gda.pl

 


Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik Program Forum 2014-04-14 08:17:57 admin admin
Liczba wyświetleń: 757