Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Relacja z Pikniku Rodzinnego przy Centrum Aktywności Lokalnej w Mikoszewie Drukuj Stworz PDF

Doroczny Piknik Rodzinny przy Centrum Aktywności Lokalnej w Mikoszewie odbył się w piątek 15 sierpnia.

 

W organizację imprezy dla mieszkańców i przybywających na Mierzeję turystów zaangażowali się Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju "Aktywni Razem", Dom Formacyjny Św. Wojciecha w Mikoszewie, Gimnazjum Na Bursztynowym Szlaku w Mikoszewie, OSP w Mikoszewie oraz Parafia p.w. Najświętszego Serca Jezusa w Mikoszewie.

 

Festyn rozpoczął się uroczystą Mszą Świętą. W programie zabawy znalazły się: loteria fantowa, pokazy sprzętu strażackiego, paintball, przejażdżki konne i bryczką, animacje i warsztaty dla dzieci. Można było spróbować pyszności przygotowanych na festyn: grochówkę, karkówkę i kiełbaski z grilla, chleb własnego wypieku ze smalcem, lokalny produkt regionalny - bałtycki śledź solony, a także domowe racuchy i ciasta z kawą.

 

Przybyłym na imprezę towarzyszyła wyjątkowa oprawa muzyczna i wizualna. Podczas pikniku odbył sie koncert zespołu Congressio z Mikoszewa, a o stronę muzyczną podczas wieczornej zabawy tanecznej zadbał Kamil Lipowski. W Centrum Aktywności Lokalnej zaprezentowano wystawy fotograficzne i plastyczne: Wystawę prac autorskich Ryszarda Sobolewskiego "Kuba - perła Antyli", pokonkursowa wystawa zdjęć "Impresje bursztynowe" oraz praca zbiorowa uczniów z Gimnazjumw Mikoszewie.

 

Pomimo burzy, która zaskoczyła uczestników, wszyscy świetnie się bawili, a zabawa trwała do późnych godzin nocnych.

 

Relacja foto z pikniku znajduje się TUTAJ

Liczba wyświetleń: 897