Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Zaproszenie na spotkanie informacyjne dot. konkursu grantowego AKUMULATOR SPOŁECZNY Drukuj Stworz PDF

AKUMULATOR SPOŁECZNY 
– dowiedz się jak wyzwolić społeczną energię!Wszystkie osoby zainteresowane Funduszem AKUMULATOR SPOŁECZNY i potencjalnych wnioskodawców zapraszamy na spotkania informacyjne dotyczące trwającego konkursu grantowego.


- 20.08. środa - NOWY DWÓR GDAŃSKI godz. 16:00 - Żuławski Ośrodek Kultury

- 20.08. środa - STEGNA godz. 17:00 - Urząd GminyDziałasz lub chcesz działać na rzecz swojej społeczności? Wiesz jak, ale nie wiesz skąd wziąć fundusze? Masz pomysł, ale nie wiesz gdzie się zwrócić i w jaki sposób zacząć? 
AKUMULATOR SPOŁECZNY jest dla Ciebie!Konkurs skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.Termin naboru wniosków od 11 sierpnia do 11 września 2014.Aby złożyć wniosek do konkursu, należy zarejestrować się w systemie on-line i wypełnić formularz.Masz pytania dotyczące konkursu? Istnieją kwestie, które sprawią Ci problem. Chcesz rozwiać wątpliwości związane, np. z wnioskowaniem lub realizacją projektów? Przyjdź na spotkanie informacyjne!

- 20.08. środa - NOWY DWÓR GDAŃSKI godz. 16:00 - Żuławski Ośrodek Kultury

- 20.08. środa - STEGNA godz. 17:00 - Urząd GminyW razie pytań zachęcamy do kontaktu:
Fundacja Pokolenia
ul. Obrońców Westerplatte 6, 83-110 Tczew
biuro@fundacjapokolenia.pl, tel. 58 352 45 46
Osoba kontaktowa: Artur Rajkowski
Tel. kom. 791 939 395Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY zasili inicjatywy Pomorzan! 
Fundusz AKUMULATOR SPOŁECZNY powstał w ramach zadania „Pomorski aktywator społeczny – małe inicjatywy, duże zmiany”, realizowanego przez Centrum Inicjatyw Obywatelskich, Stowarzyszenie EDUQ, Fundację Pokolenia, Fundację Parasol, Regionalne Centrum Informacji i Wspomagania Organizacji Pozarządowych, Fundację Lokalna Grupa Działania – Naszyjnik Północy oraz Stowarzyszenie Morena, dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej.

Liczba wyświetleń: 775