Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Prawo dla organizacji pozarządowych Drukuj Stworz PDF

Wraz z początkiem listopada rusza cykl szkoleń skierowanych do  organizacji pozarządowych i osób zainterowanych tematyką trzeciego sektora. W trakcie siedmiu szkoleń, które będą się odbywać na Wydziale Prawa i Administracji pomiędzy 5 listopada a 17 grudnia,  przedstawione zostaną  zagadnienia takie jak: tworzenie NGO, udział NGO w postępowaniach prawnych i w procesie legislacyjnym czy też tworzenie prawa wewnętrznego organizacji. Szkolenia będą jednak przede wszystkim miały wymiar praktyczny tz. uczestnicy szkolenia będą uczyć się tworzyć dokumenty, pisać uwagi, wnioski, uchwały.

 

Projekt jest współfinansowany ze środków Gminy Miasta Gdańska w ramach wsparcia realizacji zadania publicznego „Prawo organizacji pozarządowych – teoria i praktyka”, a partnerem IM w realizacji projektu jest Stowarzyszenie Forum Rad Dzielnic. Patronat nad przedsięwzięciem objęła natomiast Gdańska Rada Organizacji Pozarządowych.

 

Zachęcamy do zapoznania się ze Szczegółowym harmonogramem i do wzięcia udziału w szkoleniach. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres mailowy karol.wazny@im.edu.pl.

 

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

 

Liczba wyświetleń: 766