Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Koncepcja zagospodarowania rekreacyjno-turystycznego dla obszaru Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Elbląsko-Żuławskie Drukuj Stworz PDF

Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Gdyni w związku z wykonywaniem projektu „Koncepcja zagospodarowania rekreacyjno – turystycznego dla obszaru Leśnego Kompleksu Promocyjnego Lasy Elbląsko – Żuławskie”, obejmującego szczegółową aktualizację stanu zaplecza turystycznego i rekreacyjnego oraz wszelkich walorów kulturowych i przyrodniczych w zasięgu terytorialnym wspomnianego obiektu, zwraca się z propozycją udostępnienia nadesłanych przez Państwa danych w szczególności na temat:

 

1)      Bazy noclegowej,

2)     Bazy gastronomicznej.

 

Jeśli jesteście Państwo właścicielami np. agroturystyki, baru lub innego obiektu związanego z turystyką (stajnie, wypożyczalnie itp.) to:

 

1) zrób zdjęcie swego obiektu,

2) podaj lokalizację (adres, współrzędne geograficzne),

3) napisz klika słów reklamujących Twój obiekt.

 

Jeśli chcecie wskazać w Waszej okolicy na elementy mogące podnieść walory turystyczne (nieznane do tej pory takie jak np. głazy, walory krajobrazowe, zapomniane zabytki, miejsca kultu itd.) to również nadeślijcie takie informacje w formacie jak powyżej opisano.

 

Pozyskane od Państwa dane zostaną zamieszczone na stronie internetowej o walorach turystycznych regionu. Każdy zgłoszony obiekt otrzyma swój kod QR dzięki któremu turysta przy pomocy zdjęcia wykonanego telefonem komórkowym automatycznie otrzyma dostęp do informacji na temat konkretnego miejsca. Korespondencję prosimy wysłać drogą mailową lub tradycyjną pocztą.

 

Osoba do kontaktu ze strony BULiGL O. Gdynia:

Nina Maziarczyk

Pracownia Sozologiczna nr tel. +48 539 952 497

nina.maziarczyk@gdynia.buligl.pl

adres do korespondencji: Biuro Urządzania Lasu i Geodezji Leśnej Oddział w Gdyni

ul. Świętojańska 44, 81-393 Gdynia

 

Liczba wyświetleń: 794