Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Głosujemy na plac zabaw w Drewnicy. Drukuj Stworz PDF

Informujemy, że od 3 kwietnia wystartował projekt "Podwórko NIVEA” . Gmina Stegna na wniosek mieszkańców zgłosiła jako lokalizację budowy placu zabaw działkę 204 przy ul. Wierzbowej w Drewnicy. Zachęcamy do głosowania pod linkiem: TUTAJ

„Podwórko NIVEA" odpowiadać ma na potrzeby dzieci w różnym wieku oraz nawiązywać do klasycznych zabaw, popularnych w czasach dzieciństwa współczesnych rodziców, takich jak: gra w klasy, skakanka lub zabawa na trzepaku. Dzięki temu, miejsce to będzie czymś więcej niż tradycyjnym placem zabaw dostępnym wyłącznie dla dzieci.To czy podwórko Nivea powstanie właśnie w naszym regionie, zależy tylko od mieszkańców, a dokładniej rzecz ujmując od głosowania internetowego. Aby tak się stało nieodzowna jest aktywność internautów poprzez elektroniczne głosowanie. Im więcej głosów oddamy na naszą lokalizację tym większa szansa na znalezienie się w gronie 40. miejsc, w których firma Nivea wybuduje nowoczesne place zabaw dla dzieci.

Głosowanie odbywać się będzie w dwóch etapach za pośrednictwem strony www.nivea.pl/podworko. W pierwszej turze głosowania (1-30 kwietnia 2015 r.) wyłonionych zostanie 20. zwycięskich lokalizacji. Lista zwycięzców pierwszego etapu konkursu zostanie opublikowana przez organizatora na stronie www.nivea.pl/podworko w dniu 1 maja 2015 r. W dniach 1-31 maja 2015 r. trwać będzie druga tura głosowania mająca na celu wyłonienie kolejnych dwudziestu zwycięskich lokalizacji. Wyniki drugiego etapu konkursu zostaną opublikowane 1 czerwca 2015 r.

Każdy może raz dziennie zagłosować na wybraną lokalizację, na stronie www.nivea.pl/podworko, w zakładce Twoja Lokalizacja. Aby oddać swój głos można wyszukać lokalizację poprzez użycie wyszukiwarki, wybierając województwo, powiat i gminę, bądź wybrać naszą miejscowość bezpośrednio z listy zgłoszonych lokalizacji.
 


Liczba wyświetleń: 1361