Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Trwa rekrutacja na X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, 21 maja 2015 r., PPNT, Gdynia Drukuj Stworz PDF


Trwa rekrutacja na X Pomorskie Forum Przedsiębiorczości, 21 maja 2015 r., PPNT, Gdynia
Agencja Rozwoju Pomorza zaprasza do udziału w Pomorskim Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się 21 maja 2015 r. w Pomorskim Parku Naukowo –Technologicznym w Gdyni. W pierwszej części Forum zaprezentowane zostaną możliwości finansowania działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie UE 2014-2020, zasady dofinansowanie projektów inwestycyjnych i eksportowych, badawczo-rozwojowych oraz podnoszących kwalifikacje i kompetencje  pracowników.

 

W drugiej części odbędą się warsztaty w czterech blokach tematycznych dotyczących między in. Zarządzania personelem, zakładania i rozwijania działalności gospodarczej, możliwości : Zasoby Ludzkie, Działalność Eksportowa , Start-up, Praktyki CSR.

Sesja główna FORUM poświęcona będzie Finansowaniu działalności przedsiębiorstw w nowej perspektywie finansowej 2014 – 2020. Przedstawiciele instytucji odpowiedzialnych za realizację i wdrażanie programów UE, pokażą na jakie środki z UE mogą liczyć przedsiębiorcy prowadzący działalność w naszym regionie.
Prezentowane obszary wspierania przedsiębiorstw: Inwestycje i eksport, Badania i rozwój, Rozwój kompetencji.

ü  W ramach modułu „Zasoby ludzkie” odbędą się trzy warsztaty: „Współpraca firmy z HR Partnerem czy samodzielny HR w firmie?”, „Samodzielne wykorzystanie narzędzi HR w ocenie pracowników” i „Narzędzia do rozwoju kompetencji firmy”

 

ü  W module „Start-Up” odbędzie się dwuczęściowy warsztat „Prawno-administracyjne i finansowe aspekty zakładanie działalności gospodarczej” poświęcony wszystkim aspektom rejestracji działalności gospodarczej oraz związanych z tym aspektów prawnych, podatkowych, księgowych i finansowych.

 

ü  W ramach bloku „Praktyki CSR” zainaugurowany zostanie kolejny raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2013. Dobre praktyki" na Pomorzu, a także odbędzie się warsztat „Coaching jako narzędzie do rozwoju pracowników i zespołu oraz budowania odpowiedzialności”, który przybliży metody coachingu oraz pokaże korzyści i warunki jego stosowania w mikro i małych firmach. 
W ramach Forum również jeden z wystawców, ICF Polska oddział trójmiejski,  zaprasza na swoje stoisko, gdzie będzie można skorzystać z indywidualnej rozmowy z coachem

ü  W module „Działalność eksportowa”  odbędą się warsztaty „Trendy eksportowe i perspektywiczne rynki dla Polskich przedsiębiorców”, „Biznes w Norwegii - szanse i wyzwania dla przedsiębiorców polskich” oraz „Na podbój zagranicznych rynków, czyli narzędzia wsparcia dla eksporterów”

 

 

Szczegóły i rejestracja on-line: www.forum.arp.gda.pl  

 

Udział w Forum jest bezpłatny.

 

Ilość miejsc ograniczona.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

 

 

 

Dziękując za współpracę,

Pozdrawiam,

 

Katarzyna Kaparska

Dział Promocji

Agencja Rozwoju Pomorza S.A.

ul. Arkońska 6

80-387 Gdańsk

tel: (58) 32 33 231

fax: (58) 30 11 341

www.arp.gda.pl

e-mail: Katarzyna.Kaparska@arp.gda.pl

Załączniki

Typ Opis Data Dodał
załącznik 2015-05-18 14:29:17 Jarosz Michał
załącznik 2015-05-18 14:28:41 Jarosz Michał
załącznik 2015-05-18 14:27:39 Jarosz Michał
załącznik 2015-05-18 14:27:29 Jarosz Michał
załącznik 2015-05-18 14:27:14 Jarosz Michał
Liczba wyświetleń: 638