Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

ZERO BARIER-POLSKA BEZ OGRANICZEŃ Drukuj Stworz PDF

INFORMUJEMY,

Ruszyła pierwsza w 2015r. telewizyjna kampania miejsc przyjaznych niepełnosprawnym.

Fundacja  Zero Barier zachęca do zamieszczania na stronie www.zerobarier.pl prezentacji firm, miejsc, miejscowości turystycznych przyjaznych niepełnosprawnym.

Ruszyła pierwsza w 2015 r. telewizyjna kampania miejsc przyjaznych niepełnosprawnym.

Ogólnopolska kampania telewizyjna na kanałach TVN.


 


Witajcie,

 W lipcu i sierpniu na kanałach stacji TVN emitowana jest kampania na temat aktywnego wypoczynku osób niepełnosprawnych, pokazująca telewidzom portal www.zerobarier.pl oraz  bezpłatny przewodnik „Zero Barier – Polska bez ograniczeń”, w którym prezentowanie są atrakcyjne miejsca, obiekty turystyczne i noclegowe, czy firmy przyjazne niepełnosprawnym.

 W ramach kampanii, Fundacja Zero Barier przedstawia jedyną stronę internetową, na której prezentowane są ciekawe miejsca turystyczne w całej Polsce polecane seniorom i osobom z różnego typu dysfunkcjami. Fundacja prowadzi również w tym czasie intensywną kampanię internetową przybliżającą działania CSR-owe Partnerów fundacji, ich zaangażowanie i troskę w przełamywaniu barier oddzielających osoby starsze i niepełnosprawne od społeczeństwa. Ważnym elementem projektu jest też rozdawany niepełnosprawnym przewodnik turystyczny „Zero Barier – Polska bez ograniczeń”, w którym wybraliśmy ponad 100 atrakcyjnych miejsc w Polsce przyjaznych osobom niepełnosprawnym i seniorom.

 Nowa edycja drukowanego przewodnika planowana jest na IV kwartał 2015 roku.

 Przygotowany przez Fundację Zero Barier spot reklamowy, emitowany w telewizjach ogólnopolskich w ramach kampanii "Zero Barier - Polska bez ograniczeń" jest pierwszym, który wykorzystuje jednocześnie wszystkie kanały komunikacji z osobami niewidomymi oraz niesłyszącymi. W przekazie oprócz tłumaczenia treści w języku migowym zastosowano również napisy oraz pełną audiodeskrypcję. Dzięki aktywnej współpracy z lokalnymi ośrodkami materiał nagrywany był w wielu miejscach dostępnych dla osób niepełnosprawnych: na półwyspie helskim, w Malborku i na Śnieżce.
Spot jest dostępny także w Internecie: https://www.youtube.com/watch?v=1njj_lSa4sc

 Zachęcamy do zamieszczania na stronie www.zerobarier.pl prezentacji firm, hoteli, gmin, miejscowości, miejsc turystycznych przyjaznych niepełnosprawnym.
Zapraszamy też do  udziału w kolejnej, drukowanej edycji przewodnika „Zero Barier – Polska bez ograniczeń”.


 


Zapraszam do współpracy.

Krzysztof Niziołek
Fundacja Zero Barier
T: 505 229 295
E: krzysztof@zerobarier.org
www.zerobarier.pl

Liczba wyświetleń: 949