Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Wesołe wakacje Jantar 2015 Drukuj Stworz PDF

Dnia 28.07.2015 tak jak w poprzednich latach w miejscowości Jantar na terenie należącym do gminy Stegna można było spotkać dwie postacie bajkowe: myszkę Miki oraz klauna pchającego wózek z watą cukrową i popcornem

Wesołe wakacje Jantar 2015"

Dnia 28.07.2015 tak jak w poprzednich latach w miejscowości Jantar na terenie należącym do gminy Stegna można było spotkać dwie postacie bajkowe: myszkę Miki oraz klauna pchającego wózek z watą cukrową i popcornem. W postacie bajkowe wcieliły się animatorki kultury Justyna Bornikowska oraz Klaudia Szymańska. Akcja umiliła i osłodziła czas przebywającym na kurorcie rodzin z dziećmi. Animatorki zachęcały dzieci do zabawy, rozdawały pieczątki uśmiechu, pozowały do pamiątkowych zdjęć i wręczały bony na kolorową watę cukrową ufundowane przez władze miasta i prywatnych sponsorów wywołując przez to uśmiech na twarzach dorosłych i dzieci. 

Firma KMG - PARTNER bardzo dziękuje wszystkim władzom miast i gmin oraz instytucjom za możliwość przeprowadzenia akcji. 

Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa będzie powielana i popularyzowana w kolejnych latach nie tylko w Jantarze lecz również w wielu innych miejscowościach nadmorskich.  Zapraszamy za rok.

Liczba wyświetleń: 675