Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

LATO Z RADIEM” 2016 ODWIEDZI KALISZ I STEGNĘ Drukuj Stworz PDF

Kalisz i Stegna to kolejne miejscowości na wakacyjnej trasie koncertowej Lata z Radiem. Już w najbliższy weekend, 6 i 7 sierpnia, na letniej scenie Radiowej Jedynki pojawią się m.in.: Ireneusz Dudek, Varius Manx, De Mono, Maleo Reggae Rockers, Feel i Pectus. Rodzinną atmosferę i doskonałą zabawę najmłodszym zapewnią Arka Noego i Dzieci z Brodą.

logo Jedynka

 

LATO Z RADIEMW sobotę 6 sierpnia publiczności zgromadzonej na terenach zielonych przy Placu Bohaterów Westerplatte w Kaliszu niezapomnianą atmosferę i wspaniałe muzyczne przeżycia zapewnią Ireneusz Dudek, Varius Manx z Kasią Stankiewicz i gwiazda wieczoru –zespół De Mono. Z wyjątkowym programem dla najmłodszych wystąpi Arka Noego. Imprezę poprowadzą Monika Tarka i Robert Kilen.

Następnego dnia, w niedzielę 7 sierpnia, ekipa „Lata z Radiem” przeniesie się nad morzę do Stegny.  W stolicy Radiowej Jedynki na Placu przy ul. Jagiełły wystąpią Maleo Reggae Rockers, oraz zespoły Feel i Pectus. Dla najmłodszych widzów zaśpiewa Arka Noego. Niedzielny koncert poprowadzi Marcin Kusy. Gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Bogdan Sawicki.

Radiowa Jedynka zaprasza na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2016 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Liczba wyświetleń: 924