Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Komunikat końcowy nr 34/11/12 z Mistrzostw Powiatu Nowy Dwór Gd. w Indywidualnej LA Dziewcząt i Chłopców rocznik 1996 i młodsi rozegranych dnia 19.05.2012r. w Drewnicy Drukuj Stworz PDF

Komunikat końcowy nr 34/11/12

z Mistrzostw Powiatu Nowy Dwór Gd. w Indywidualnej  LA Dziewcząt Chłopców  rocznik 1996 i młodsi  rozegranych  dnia  19.05.2012r. w Drewnicy

 

 

                                           Dziewczęta                                                Chłopcy

100 m        I miejsce    Olga Żukowska G 1 Nowy Dwór                   Micha Chojnacki  ZSP Stegna

                 II miejsce   Klaudia Szewczuk G. Mikoszewo                 Micha Werner G Mikoszewo 

                III miejsce   Natalia Wieczerzak ZSP Kmiecin                 Tomasz Gardynik ZSP Kmiecin 

 

300 m        I miejsce    Monika Mesinger  G 1 Nowy Dwór                Filip Dzioba GS Nowy Dwor

                 II miejsce   Roksana Szweda G Mikoszewo                  Maksymilian Murawski G Mikoszewo

                III miejsce   Paulina Koczara G Sztutowo                      Lukasz Porycki GS Nowy Dwor

 

 

600 m        I miejsce      Patrycja Karyś G Mikoszewo                  Jakub Cyrzan G Mikoszewo                        

                 II miejsce      Alicja Bando G Mikoszewo                   Dominik Typiński ZSP Marzęcino  

                III miejsce      Natalia Pawlak  ZSP Marzęcino             Patryk Dybiec ZSP Kmiecin

 

1000 m        I miejsce    Martyna Koziura G 1 Nowy Dwór              Mateusz Kacpura ZS Krynica Morska

                 II miejsce      Weronika Kwiecień G Mikoszewo            Lukasz Glowacki ZSP Marzecino

                III miejsce      Beata Paryszak ZSP Marzęcino                 Tomasz Szewczyk GS Nowy Dwor

 

 

2000 m     I miejsce                                                                     Michal Bejynka G S Nowy Dwór

                 II miejsce                                                                  Damian Debowski ZSP Marzecino

                III miejsce                                                                 Krzysztof Pieta G 1 Nowy Dwor

 

Skok w dal      I miejsce   Magdalena Pegza G Mikoszewo                  Patryk bejynka ZSP Kmiecin

                      II miejsce       Małgorzata Wiatr ZSP Stegna               Radoslaw Jakubowski G Mikoszewo

                     III miejsce      Marta Ranoszek ZS Sztutowo                 Rafal Sobczak  G S Nowy Dwór

 

Pchnięcie kulą   I miejsce  Magdalena Pegza G Mikoszewo                Przemyslaw Sterniczuk ZSP Kmiecin

                 II miejsce          Klaudia Dudek ZSP Tujsk                               Lukasz Kozak ZSP Stegna

                III miejsce          Patrycja Komorowska ZS Sztutowo                Damian Pegza G Mikoszewo

 

 

 4 x 100 m        I miejsce        G 1 Nowy Dwor                      ZSP Kmiecin  

                        II miejsce        G Mikoszewo                          G. Mikoszewo  

                       III miejsce      ZSP Marzęcino                        G S Nowy Dwor

 

 

Do wiadomości:                                                                                    Odpowiedzialny               

  1. Zainteresowane szkoły                                                               Lubomir Głowacki               
  2. Starostwo Powiatowe
  3. ZW SZS w Gdańsku

4.   Prasa lokalna. 





Liczba wyświetleń: 1916