Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

PROJEKT „Omnibus NGO” Drukuj Stworz PDF

Fundacja Pokolenia serdecznie zaprasza do udziału w projekcie   „Omnibus NGO”, realizowanym na terenie 5 powiatów tzw. Subregionu Nadwiślańskiego.

 

Głównym celem projektu jest zwiększenie potencjału III sektora poprzez stworzenie
5 Stref, które wpłyną na polepszenie różnych aspektów działania organizacji. Prężnie
i skutecznie działające organizacje pozarządowe przekładają się na silną gminę, która potrafi więcej zdziałać dla swoich mieszkańców.

Chcemy budować partnerstwa oraz strategie współpracy. Zależy nam na rozwoju organizacji oraz III sektora na poziomie lokalnym. Udział w projekcie wyposaży uczestników w narzędzia, z których będą mogli korzystać w dalszej pracy, także przekazując nabytą wiedzę.

Projekt gwarantuje zwiększenie potencjału III sektora w powiatach, co z pewnością przyczyni się do lepszej współpracy organizacji pozarządowych z władzami samorządowymi. Zapewnione w projekcie szkolenia są inwestycją w kapitał ludzki, która z pewnością zaprocentuje w przyszłości!

Projekt realizowany będzie w pięciu powiatach: tczewskim, nowodworskim, sztumskim, malborskim i starogardzkim od czerwca 2012 roku do końca września 2013. W ramach projektu będzie realizowanych 5 stref-zadań, mających za zadanie usamodzielnienie Organizacji Pozarządowych, uczyć je odpowiednich działań i umiejętności:

Kontakt:  Fundacja Pokolenia, Filip Jędruch, ul. Kołłątaja 9, 83-110 Tczew, tel. 58 352 45 46, mail:fjedruch@fundacjapokolenia.pl, www.fundacjapokolenia.pl

 

Liczba wyświetleń: 1058