Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

PoczÄ…tek roku szkolnego 2013/2014 Drukuj Stworz PDF

Rozpoczęcie Roku Szkolnego
Dzisiaj rozpoczyna się rok szkolny. Kolejny rok pracy i nauki, zdobywania wiedzy i nowych doświadczeń. Kolejny rok poznawania otaczającego nas świata, rozwijania zainteresowań, poszukiwania dalszej drogi rozwoju.

Dziękuję dyrektorom wszystkich naszych szkół, pracownikom i całemu gronu pedagogicznemu za stworzenie dobrych warunków do wspólnej nauki i rozwoju młodzieży o różnych potrzebach edukacyjnych. Integracja, zrozumienie, wspólna praca a zarazem indywidualne podejście do każdego ucznia to jedne z głównych kierunków rozwoju dzisiejszej edukacji.

Życzę wszystkim uczniom samych sukcesów w nauce a przede wszystkim zadowolenia ze zdobywanej wiedzy. Także tego aby szkoła oprócz miejsca obowiązkowej nauki, była miejscem do którego przychodzicie z przyjemnością, by spotkać się z kolegami, koleżankami, nauczyć się ciekawych rzeczy.
Mam nadzieję, że nadchodzący czas będzie dla wszystkich okresem pomyślnej i owocnej współpracy, opierającej się na zaufaniu, szacunku i przyjaźni.

Rodzicom życzę jak najwięcej radości ze swoich pociech i ich edukacyjnych postępów.

Nauczycielom satysfakcji z pracy zawodowej, dalszego podnoszenia kwalifikacji i wytrwałości w niesieniu przysłowiowego "kaganka oświaty".

Wszystkim, z całego serca życzę optymizmu i uśmiechu na co dzień, realizacji planów i zamierzeń oraz wszelkiej pomyślności osobistej.

Liczba wyświetleń: 1348