Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Zdobądź pieniądze na swoją akcję prospołeczną! Konkurs dla Młodych Liderów Drukuj Stworz PDF

Szanowni Państwo,

w imieniu Klubu Rotaract Trójmiasto, chciałbym Państwa serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w 8. edycji Konkursu dla Młodych Liderów im. Andrzeja Walentynowicza. Inicjatywa ta skierowana jest do ludzi w wieku 15-25, którzy na terenie woj. pomorskiego realizują lub chcieliby realizować akcję prospołeczną, lecz brakuje im na to funduszy. Główną nagrodą w konkursie jest grant finansowy w wysokości 3000 PLN na wsparcie opisanego projektu. Zgłaszać można się zarówno indywidualnie lub grupowo. Zgłoszenia do 8. edycji Konkursu dla Młodych Liderów im. Andrzeja Walentynowicza przyjmowane są do 14 lutego 2013 r.

Jeżeli ta inicjatywa wydaje się interesująca, serdecznie zapraszam do odwiedzenia oficjalnej strony tego wydarzenia:www.konkurs.rotaract.alte.pl. Znajdują się tam bardziej szczegółowe informacje o inicjatywie, a także dodatkowe materiały jak plakat promujący wydarzenie. Jeżeli na stronie nie znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, to zapraszam do kontaktu poprzez e-mail lub telefonicznie.

Z góry dziękuję za zainteresowanie konkursem. Mam nadzieję, że w zakresie działań Państwa organizacji można odnaleźć akcje o charakterze prospołecznym, które są lub mogłyby być przeprowadzane m.in. przez osoby spełniające kryterium wiekowe Młodego Lidera. Będę bardzo wdzięczny, jeżeli przekażą Państwo informację o wydarzeniu osobom potencjalnie zainteresowanym inicjatywą. 

Z wyrazami szacunku,

Jacek Kmiecik
Prezydent Klubu Rotaract Trójmiasto
e-mail: kontakt@rotaract.alte.pl
www.rotaract.alte.pl
tel.: 660-761-031

Liczba wyświetleń: 692