Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Ostatnie miejsca na XIII Ogólnopolskie Spotkanie w Marózie Drukuj Stworz PDF

Trwa rekrutacja na XIII Ogólnopolskie Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie. Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego do godziny 23:59.

Spotkanie odbędzie się w dniach 22-24 maja 2014. Do udziału w Spotkaniu zapraszamy członków lokalnych organizacji i grup nieformalnych z gmin wiejskich i wiejsko-miejskich.

Wiejskie organizacje pozarządowe zajmują się rozmaitymi potrzebami swojej społeczności, osobami w różnym wieku i o różnych pasjach. Stąd zamiast jednego tematu przewodniego na Spotkaniu w Marózie poruszymy 4 zagadnienia: młodzież, seniorzy, świetlice i wewnętrzne problemy organizacji.

Aby zgłosić się na spotkanie należy wypełnić on-line krótką ankietę rekrutacyjną: http://www.fundacjawspomaganiawsi.pl/index.php?option=com_rsform&formId=3.

Każdy uczestnik wypełnia ankietę indywidualnie. Ankietę należy wypełnić do 28 lutego 2014 r. do godziny 23.59. Kompletnie i starannie wypełniona ankieta rekrutacyjna jest warunkiem zakwalifikowania do udziału w Spotkaniu, dlatego przed wysłaniem prosimy sprawdzić poprawność danych, szczególnie adresu e-mail.

Więcej informacji na stronie internetowej FWW

Liczba wyświetleń: 829