Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

Wycieczka rowerowa w ramach projektu "Wiejsko_Zdrowo_Odlotowo" Drukuj Stworz PDF

28 sierpnia odbyła się wycieczka rowerowa w ramach projektu "Wiejsko_Zdrowo_Odlotowo" .

Realizatorem wydarzenia była Świetlica Wiejska w Bronowie. Zgłosiło się ok. 30 uczestników z sołectwa Bronowo Gm Stegna.

Trasa rozpoczynała się w Bronowie, następnie przez Niedżwiedzicę na Śluzę "Gdańska Głowa" (Stróża-Żuławki). Na śluzie zwiedzanie i opowieści, oraz chwila odpoczynku na przekąskę. Następnie grupa udała się do Żuławek na teren Placu Zabaw na piknik-grill. Po ponad 2 godzinnym odpoczynku uczestnicy wyruszyli w drogę powrotną do Bronowa trasą przez Żuławki, Książęce Żuławy, Broniewo.


Pogoda i humory dopisały uczestnikom. Organizatorzy juz zapowiedzieli kolejne wycieczki i inne ciekawe wydarzenia w świetlicy w Bronowie.


Wycieczkę sfinansowano  ze środków Programu "Działaj Lokalnie VIII" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Ośrodek Działaj Lokalnie - Fundację Pokolenia, ze środków Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności i Gminy Stegna w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych".

 

Relację z wycieczki można zobaczyć tutaj:

zobacz I etap

zobacz II etap

Liczba wyświetleń: 767