Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

ŻYCIE W ZGODZIE Z NATURĄ Drukuj Stworz PDF

ŻYCIE W ZGODZIE Z NATURĄ

 

Czwartkowy biblioteczny wieczór spędziliśmy na wykładzie pana Petera Vanhoofa, który przedstawił nam jak nowe technologie  wpływają na nasze zdrowie  .

Pan Piotr znany jest jako osoba działająca społecznie na rzecz  mieszkańców Gminy Stegna. Od lat prowadzi gospodarstwo agroturystyczne „Pasieka u strusi”.  Jest cenionym hodowcą pszczół i ekspertem w dziedzinie produktów pszczelich. Słynie również z promowania zdrowego trybu życia,  z czego znany jest w kraju i w Europie.  

Goście spotkania zostali zapoznani z tajemniczym światem natury, zasadami przepływu energii pozytywnej i negatywnej.   Mottem spotkania były podstawowe zasady: bądź życzliwy, dobry dla siebie i innych, szanuj siebie i swoje otoczenie.

Wysłuchaliśmy wielu ciekawych opowiadań o tym, jak promieniowanie wpływa na świat ludzi, roślin i zwierząt, a także jak chronić się przed jego szkodliwym działaniem.

Temat spotkania  z cyklu „Stegnieńskie inspiracje”  był bardzo interesujący i mamy nadzieję na jego dalszy ciąg. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Liczba wyświetleń: 758