Strona główna Urząd gminy Galeria Linki Kontakt

WARSZTATY „ZASTOSOWANIE NARZĘDZI COACHINGOWYCH W PRACY ORGANIZACJI” Drukuj Stworz PDF

Serdecznie zapraszamy osoby działające w pomorskich organizacjach pozarządowych na warsztaty z zarządzania zmianą społeczną w ramach Akademii Active Citizens.

Akademia Active Citizens to projekt wzmacniający kompetencje zarządzania organizacjami i zmianą społeczną w różnorodnym świecie, realizowany przez Instytut Kultury Miejskiej i British Council.

Akademia powstała w odpowiedzi na potrzeby edukacyjne pomorskich organizacji pozarządowych zgłaszane w  czasie  projektu Active Citizens. Dlatego pierwszeństwo w rekrutacji będą mieć absolwenci i absolwentki pomorskich edycji programu Active Citizens Aktywna Społeczność.

Kolejne warsztaty poświęcone będą ZASTOSOWANIU NARZĘDZI COACHINGOWYCH
W PRACY ORGANIZACJI.

Odbędą się:

25-26 KWIETNIA 2015 (sobota-niedziela), godziny 10.00-18.00

w Instytucie Kultury Miejskiej (ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku).

Zapisy odbywają się przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.ikm.gda.pl. Formularz należy odesłać do 16 kwietnia 2015 na adres active.citizens@ikm.gda.pl  lub w formie papierowej dostarczyć pod adres :

Anna Urbańczyk

Instytut Kultury Miejskiej

ul. Długi Targ 39/40

80-830 Gdańsk

 

Numer faxu: 58 760 72 15

Ilość miejsc jest ograniczona do 16 osób. Potwierdzenie udziału w warsztatach oraz ostateczną ich datę osoby zakwalifikowane otrzymają do dnia  20 kwietnia 2015.

Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!

Szkolenie dedykowane jest osobom rozumiejącym naturę / filozofię coachingu jako procesu wspierania ludzi w zmianie, w osiąganiu przez nich istotnych celów oraz posiadających już podstawy z obszaru umiejętności coachingowych (odbyte szkolenie).

Szkolenie będzie prowadzone z naciskiem na trening umiejętności coachingowych pozwalający później aplikować je w kontakcie z coachee (osobą korzystającą z coachingu).

Liczba wyświetleń: 653